O mnie i o moim blogu

Niezależnie od wieku, ciesz się życiem człowieku”

Hej, mam na imię Emilia i witam Cię w nowej odsłonie mojego bloga.

Na samym początku muszę napisać kilka słów wyjaśnienia.  No bo tak, strona nazywa się Warszawa da się lubić  –  lub I like Warsaw, a wpisy coraz częściej nie dotyczą Warszawy, jak to miało być w pierwszej wersji mojego bloga.

To jestem cała ja – nie potrafię ograniczyć się tylko do jednego miasta regionu, czy okresu historycznego. Czym dłużej żyję tym więcej i więcej rzeczy mnie interesuje. Pomimo tego, że o Warszawie można byłoby napisać niezliczone artykuły  to jednak nie chciałabym się tylko na niej skupiać.  I chociaż specjaliści od blogów twierdzą, że jak piszesz o wszystkim to taki blog jest  tak naprawdę o niczym, to  taka „nieograniczająca” forma bloga najbardziej mi odpowiada.  Ale też z drugiej strony, nie spodziewajcie się wpisów o fizyce czy hodowaniu pieczarek…. W końcu jakieś  granice trzeba sobie wyznaczyć?

Ale tutaj, muszę zrobić małą aktualizację.  Ponieważ coraz częściej  skupiam się na zamkach, pałacach i dworach w Polsce, Europie i na Świecie. Zapraszam więc Was,  drodzy Czytelnicy i Słuchacze na moją drugą stronę http://palacezamkidwory.com/.  Napisałam słuchacze – ponieważ od jakiegoś czasu,  dość często nagrywam podcasty o tematyce historycznej  – ale staram się żeby to była historia w wersji łatwej, lekkiej i przyjemnej.

I tam, na mojej stronie znajdziecie te artykuły.

Mam nadzieję, że moje obie strony, zachęcą Państwa do  poznawania bliskich i dalekich zakątków i zawsze cieszenia się życiem.

Zamek Amboise - fot. Emilia Szutenbach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *